Ödeme ve Teslimat

Ödeme
ithalavm.com' dan yapacağınız alışverişleri tanımlanmış olan Seçeneklerle %100 güvenli olarak ödeyebilirsiniz.Ürünlere ait taksit seçenekleri ve ödeme türleriyle ödemelerinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.
 
Teslimat
Teslimatını yapmasını istediğiniz Kargo Firmasını seçme şansınız olduğu gibi, Teslimat sırasında oluşacak hasar, kırık, yıpranma vs. gibi durumlardan ithalavm.com sorumlu tutulamaz.Ürün Teslimatı size ulaştığı anda satın aldığınız ürünü Kargo Görevlisinin yanında açıp, kontrol etmelisiniz.Herhangi bir problem olduğu kanaatine varırsanız, bu problem ile ilgili olarak tutanak tutturup ürünü teslim almayınız.
Hasarlı, kırık, yıpranmış vs. gibi durumlarla karşılaşılmış ve Kargo görevlisine tutanak tutturulmamış ise mesuliyet kabul edilmeyecektir.Böyle bir durumda Müşteri sorumluluğunu yerine getirmediği için, ürünü olduğu gibi kabullenmek zorunda kalacaktır.


    KREDİ KARTI İLE ÖDEME NEDİR?
Kredi kartı ile alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.


    HAVALE/EFT ÖDEME NEDİR?
İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.
 Siparişi takip eden maksimum 10 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.


BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

Firma ismi: Lider Çözüm Bilişim Bilgisayar Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Banka: Kuveyttürk Bankası

İban: TR96 0020 5000 0939 6261 7000 01

Hesap No: 93962617-1 (Ümraniye)E-Ticaret Entegrasyonları